Wyniki XXVI edycji Międzyszkolnego Konkursu „I ty zostaniesz omnibusem”
Konkurs odbył się 18 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 56 w Łodzi.
O konkursie
Wyniki XXVI edycji Międzyszkolnego Konkursu ,,I ty zostaniesz omnibusem”, który odbył się 18 kwietnia 2026r. w Szkole Podstawowej nr 56 w Łodzi.
Zaproszenie przyjęły Szkoły Podstawowe nr 3, 35, 48, 54, 55, 71, 91, 120, 166, 172.
W konkursie wzięli udział także uczniowie SP 56. Po wykonaniu konkursowych zadań, w oczekiwaniu na wyniki goście wysłuchali koncertu przygotowanego przez wspaniałych chórzystów z SP 56.
Wszyscy finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy dodatkowo statuetki ,,Omnibus 2025/2026” oraz wartościowe nagrody.
Oto nazwiska nagrodzonych uczniów:
KLASY III
- I miejsce – OMNIBUS – Jan Czarny SP 166
- II miejsce: Paweł Kuzaniak SP 120
- III miejsce ex aequo: Lilia Galia SP 172
- III miejsce ex aequo: Joanna Sipa SP 48
KLASY VII
- I miejsce – OMNIBUS – Paweł Plebaniak SP 56
- II miejsce – Krzysztof Rudnicki SP 172
- III miejsce ex aequo: Filip Janowski SP 120
- III miejsce ex aequo: Kalina Kołodziejska SP 71
- Wyróżnienie – Wiktoria Morawska SP 35
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz uczestnikom konkursu.